Doprava od 70Kč. ZDARMA při nákupu nad 1200,-

Magnetic Shapes NOVINKA

Unikátní design magnetických pečetidel, který umožňuje výměnu razidel a tak stačí pořídit dřevěnou rukojeť a k ní libovolný tvar, motiv i počet razidel. Razidel tak můžete mít více a postupně sbírat celou kolekci!

Vyberte si pečetidlo dle svých představ:

  • Různé tvary vyměnitelných razidel
  • Dvacet pečetních motivů
  • Tři druhy dřeva
  • Důlek pro orientaci
  • Luxusní dárkové balení
Na trzích a marketech se mě často ptáte, zda se dají razidla pečetidel OBYCHEY vyměňovat... Poslední měsíce jsem vyvíjela tento jedinečný design, který nikde jinde nenajdete! V mosazném razidle i v dřevěné rukojeti je schován magnet, který umožní snadnou výměnu motivů. 
 
RAZIDLA 
Na výběr je aktuálně 20 různých motivů, včetně motivu na míru, který vám ráda vyrobím.
Vyberte si z různých tvarů: kruh 25mm, kruh 30mm, ovál a čtverec! Některé motivy jsou dostupné v určitých tvarech, aby lépe vynikly. 
Špičkové frézování zaručuje hladký otisk bez usazování vosku v drážkách. Díky vyšší váze pečetidla můžeme dosáhnout detailnějšího otisku motivu. Na pečetidlech OBYCHEY je drobný důlek na boku kovového razidla, který označuje spodní stranu písmene nebo motivu, pro Vaši snadnější orientaci.
 
RUKOJEŤ
Ručně soustružená a broušená rukojeť z tvrdého a pečlivě vybraného dřeva. Každá je unikátní svou kresbou, kontrastem i drobnými suky. Ošetřena včelím voskem. Vyberte si ze tří odstínů: tmavý kanadský ořech, český středně tmavý ořech nebo teplé odstíny švestky...
 
 

Ráda Vám vyrobím pečetidlo na míru dle Vašich představ, stačí zaslat logo nebo představu! Návod najdete tady.

Ve stálé kolekci najdete spoustu originálních motivů a Vaše vybrané pečetidlo následně vyrobím během dvou týdnů.

Pokud na dodání spěcháte, tady najdete pečetidla připravena k okamžitému odeslání. 

 

Špičkové frézování zaručuje hladký otisk bez usazování vosku v drážkách. Díky vyšší váze pečetidla můžeme dosáhnout detailnějšího otisku motivu. Na pečetidlech OBYCHEY je drobný důlek na boku kovového razidla, který označuje spodní stranu písmene nebo motivu, pro Vaši snadnější orientaci.  S pečetidly OBYCHEY se tak nemůže stát, že byste nápis otiskli vzhůru nohama.

Pečetidlo je zabaleno v luxusním dárkovém balení, vyplněném na míru řezaným molitanem a saténem. V balení najdete také leštící vlnu k údržbě ZDARMA.  Veškerá výroba probíhá výhradně v České republice.

Cena

10001001
110001001
1 položek celkem
Zpět do obchodu